Hakkımızda

Hakkımızda 

Sosyal medya sektöründe hizmet veren spotifydinlenme.com, kurulduğu günden beri sizlere güvenilir hizmet vermektedir. Sizlere en iyi çözüm önerilerini, kaliteli şekilde sunma gayesi ile şu platformlar desteklenmektedir;

  1. Spotify

  2. Youtube

  3. İnstagram

  4. İtunes Türkiye 

Beğeni, dinlenme, iTunes top 10, takipçi ve daha pek çok alanda servis verilerek, hesabınızı daha üste taşımanız size yardım edilmektedir. Tüm servislerimiz gerçek ve aktif kullanıcılardan meydana getirilmiş olup, en kısa sürede size sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile hareket eden kurumumuz, her platformda çok sayıda paket seçenekleri bulundurmaktadır. Her paketimiz, sizlere eşsiz fırsatlar sunması için, özel tasarlanmaktadır.

7/24 İletişim İmkânı

Kurumumuz, sizlere servis öncesi ve servis sonrası aktif iletişim sunmaktadır. Güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz, 7/24 sorularınızı cevaplamak üzere hazırdır. 

Bunun için tek yapmanız gereken, iletişim şeklini seçerek, sorunuzu yazmaktır. Ekiplerimiz, sizlere hızlı bir dönüş yapacaktır. Eğer aldığınız servis sonrasında, sonuçları paylaşmak isterseniz, aynı yöntemle bize ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Alt Yapı

Kurumumuz, satın alma işlemleri esnasında güvenli bir alt yapı kullanmaktadır. Dolayısıyla tüm işlemleriniz, herhangi bir sorun olmadan yapılmaktadır.

Bizden hangi servisi alırsanız alın, hesabınıza tanımlanması esnasında sizi riske sokan bir işlem yer almamaktadır. Ürünün size verilebilmesi için kullanıcı adınız gerekmekte olup, şifre talep edilmemektedir.

Gerçek Kullanıcılardan Oluşan Hizmetler

Sosyal medya platformları, botlara karşı sert önlemler almaktadır. Kurumumuz, tüm hizmetlerini gerçek kişilerden, güvenli yöntemler ile sağlayarak, herhangi bir probleme neden olmamaktadır. Aktif kullanıcılar sayesinde kısa sürede hesaplarınız popüler yapılmaktadır.

Bizden alacağınız hizmetle Spotify’de dinlenmenizi ve takipçinizi arttırmanız mümkündür. İtunes üzerinde ilk sıraya yerleşmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmaktır. 

İnstagram ve Youtube üzerinde hesabınızı yükseltecek seçenekler sunularak, sizlere tanınırlık kazandırılmaktadır.

Uygun Fiyatla Kaliteli Çözüm Önerileri

Kurum olarak sizlere sunduğumuz paketlerimiz, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Her servis farklı paketler bulundurmakta olup, fiyatlar hepsinde farklılık göstermektedir.

Sizlere sunduğumuz çözüm önerilerimiz, sektörde en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sizlerin mutluluğunu sağlamak için verdiğimiz hizmetlerimiz, sizi kısa sürede sonuca ulaştıracaktır.  

3 Dakika Önce
Yeni Servisler Eklenmiştir

Instagram

 

Garantili Takipçi & Organik Türk Yorum 

 

Paketleri Eklenmiştir

Instagram
25.000 Garantili Global Takipçi
  • Global Hesaplar
  • 120 Gün Garantili
  • %10 Hediye
815.00₺800.00₺
Satın Al